VÅRA TERAPEUTER

Läs mer om oss på Rehabteamet eller fråga oss så hittar vi den terapeut som passar bäst för ditt besvär.

JÄRNA

Lynn Edholm

Naprapat

Examen vid XXX, därefter vidareutbildning inom xxx vid xxx. Arbetat på Rehabteamet sedan xxx. Jag tycker det är extra roligt med xxx, att xxx och xxx.

Tillhör klinik: Järna, Vallentuna
E-mail: lynn@rehabteamet.se
Telefon: 070-8583878

STOCKHOLM

Niklas Scherdin

Leg. Naprapat

Examen vid XXX, därefter vidareutbildning inom xxx vid xxx. Arbetat på Rehabteamet sedan xxx. Jag tycker det är extra roligt med xxx, att xxx och xxx.

Tillhör klinik: Vallentuna, Stockholm, Järna
E-mail: niklas@rehabteamet.se
Telefon: 073-960 20 25

Gustav Knutas

Naprapat

Examen vid XXX, därefter vidareutbildning inom xxx vid xxx. Arbetat på Rehabteamet sedan xxx. Jag tycker det är extra roligt med xxx, att xxx och xxx.

Tillhör klinik: Vallentuna, Stockholm
E-mail: gustav@rehabteamet.se
Telefon: 073-674 32 76

Per Nilson

Fysioterapeut

Examen vid XXX, därefter vidareutbildning inom xxx vid xxx. Arbetat på Rehabteamet sedan xxx. Jag tycker det är extra roligt med xxx, att xxx och xxx.

Tillhör klinik: Stockholm
E-mail: per@rehabteamet.se
Telefon:

VALLENTUNA

Niklas Scherdin

Leg. Naprapat

Examen vid XXX, därefter vidareutbildning inom xxx vid xxx. Arbetat på Rehabteamet sedan xxx. Jag tycker det är extra roligt med xxx, att xxx och xxx.

Tillhör klinik: Vallentuna, Stockholm, Järna
E-mail: niklas@rehabteamet.se
Telefon: 073-960 20 25

Catharina Laks

Leg. Naprapat

Examen vid XXX, därefter vidareutbildning inom xxx vid xxx. Arbetat på Rehabteamet sedan xxx. Jag tycker det är extra roligt med xxx, att xxx och xxx.

Tillhör klinik: Vallentuna
E-mail: catharina@rehabteamet.se
Telefon: 070-891 83 30

Gustav Knutas

Naprapat

Examen vid XXX, därefter vidareutbildning inom xxx vid xxx. Arbetat på Rehabteamet sedan xxx. Jag tycker det är extra roligt med xxx, att xxx och xxx.

Tillhör klinik: Vallentuna, Stockholm
E-mail: gustav@rehabteamet.se
Telefon: 073-674 32 76

Julia Rosén

Naprapat

Examen vid XXX, därefter vidareutbildning inom xxx vid xxx. Arbetat på Rehabteamet sedan xxx. Jag tycker det är extra roligt med xxx, att xxx och xxx.

Tillhör klinik: Vallentuna, Stockholm
E-mail: julia@rehabteamet.se
Telefon: 070-590 00 45

Lynn Edholm

Naprapat

Examen vid XXX, därefter vidareutbildning inom xxx vid xxx. Arbetat på Rehabteamet sedan xxx. Jag tycker det är extra roligt med xxx, att xxx och xxx.

Tillhör klinik: Järna, Vallentuna
E-mail: lynn@rehabteamet.se
Telefon: 070-8583878

Jennifer Andersson

Naprapatstudent

Studerar sista året på Naprapathögskolan

Tillhör klinik: Vallentuna,
E-mail: jennifer@rehabteamet.se
Telefon: 070-2266122

SKELLEFTEÅ

Mattias Hallberg

Leg. Naprapat

Examen vid XXX, därefter vidareutbildning inom xxx vid xxx. Arbetat på Rehabteamet sedan xxx. Jag tycker det är extra roligt med xxx, att xxx och xxx.

Tillhör klinik: Skellefteå
E-mail: mattias@rehabteamet.se
Telefon:

Robert Svanborg

Leg. Naprapat

Examen vid XXX, därefter vidareutbildning inom xxx vid xxx. Arbetat på Rehabteamet sedan xxx. Jag tycker det är extra roligt med xxx, att xxx och xxx.

Tillhör klinik: Skellefteå
E-mail: robert@rehabteamet.se
Telefon:

Johanna Atterlöf

Leg. Naprapat

Examen vid XXX, därefter vidareutbildning inom xxx vid xxx. Arbetat på Rehabteamet sedan xxx. Jag tycker det är extra roligt med xxx, att xxx och xxx.

Tillhör klinik: Skellefteå
E-mail: johanna@rehabteamet.se
Telefon:

KALMAR

Tobias Hamrin

Leg. Naprapat

Examen vid XXX, därefter vidareutbildning inom xxx vid xxx. Arbetat på Rehabteamet sedan xxx. Jag tycker det är extra roligt med xxx, att xxx och xxx.

Tillhör klinik: Kalmar
E-mail: tobias@rehabteamet.se
Telefon:

Våra kliniker

STOCKHOLM

Kontakt
Norrbackagatan 74
08-420 335 00
torsplan@rehabteamet.se

Boka tid

VALLENTUNA

Kontakt
Tellusvägen 17
08-730 30 32
vallentuna@rehabteamet.se

Boka tid

JÄRNA

Kontakt
Storgatan 5
08-31 44 70
jarna@rehabteamet.se

Boka tid

KALMAR

Kontakt
Fiskaregatan 50
0480-36 20 40
mail@mail.se

Boka tid

SKELLEFTEÅ

Kontakt
Kanalgatan 59
0910-21 20 00
skelleftea@rehabteamet.se

Boka tid